Wednesday, 4 July 2018

Loosiõnn

Jaanuarist saadik olen ma üsna usinalt igasugustes internetis olevates võistlustes osa võtnud. Üks P'i endine kolleeg teeb seda ka üsna palju, ning temaga koos siis otsime neid muudkui. Enamasti võtan osa võistlustest Instagramis ning mõned ka Facebookis. Ei mingeid selliseid, kus peab kõike jagama, pigem siin pead lihtsalt kommenteerima ja kellegi teise nime ka täägima. Ei midagi keerulist ning Amberit imetades/magama pannes on mul seda aega teha küll.

Arvestades, et ma päris iga päev neid ei tee, siis arvan, et mul on üsna hästi läinud ja seni olen neljal korral võitnud. Võidu tunne on lahe, sest töö selle jaoks oli väike ja ei maksnud midagi. 

Esimese auhinna, mille ma võitsin, pani välja Avocado NZ ühendus, mis loosis välja kolm pakki sõbrapäeva magustoidu tegemiseks. Sain kuus super ilusat ja suurt avokaadot, natukene šokolaadi, üks kookospiim ja retseptiraamat. Neist asjadest sain ma avokaado-šokolaadikreemi teha, mis tegelikult tuli jube hea välja, vaid super super rikkalik. 


Teine võit oli tegelikult üks mesilasmürgi näomask, millest ma pilti ei leiagi, aga link on siin. Võin ausalt öelda, et see ei teinud küll absouutselt mitte midagi. Hea teada, et ma ei pea nüüd eluliselt vajalikuks pea $10 ühe maski eest välja kandma.

Kolmas võit paar kuud hiljem oli selline ilus suur lina, mida saab igalpool elamises või õues kasutada. Hetkel katab see ilusti meie suvatugitooli ära, mis on paremaid päevi näinud. Rahaliselt on see praeguseni kõige hinnalisem auhind, $129.


Viimane auhind tuli vaid kuu või nii tagasi ja see on seitse pudelit kuivshamponi, mis hetkel siin $10 pudeli eest müügil on. Just hinna tõttu ma eriti kuivshampoone ennem kasutanud ei ole, aga nüüd on nii hea hommikuti juukseid värskendada, kui ei viitsi neid pesta.


Eks näis, kuidas edasi läheb ja mis põnevaid asju ma veel võita võin.

No comments:

Post a comment

Kuidas ma oma lastele riideid ei osta

Kunangi ei sallinud ma teise ringi riideid üldse. Ehk seetõttu, kuna enamus mu enda riideid tulid kaltsukatest ning kuigi ma teadsin, et ne...