Tuesday, 9 June 2015

Mõned uued asjad Cooperile

Cooperil on nüüd piisavalt taldrikuid, kausse ja lusikaid-nuge-kahvleid mõneks ajaks. Otsisin esialgu internetist küll lusikate komplekti, aga Amazoni kaudu leidsin need taldrikud ja kausid ka. IKEA omad. Tassid olid ka sama ilusad ja värvilised, aga kuna poiss veel tassist ei joo ise, siis neid ei hakanud tellima veel. Pilt ei ole küll maailma parim, aga värvid on väga ekrsad, peaaegu neoonid.


Kuna lõpuks tundub, et suvi hakkab meile ka tulema, ostsin Cooperile paar uut riiet ka. Aitäh vanaemale Cooperi garderoobi sponsoreerimast! Kõik riided ASDA George'ist, mille lasteriided mulle väga meeldivad, soodsad ja väga kvaliteetsed.


Kutt poseerimas:


3 comments:

  1. Ma oma kogemustest lastega ütleks, et need IKEA plastmassist tassid lähevad nii kergesti ümber, kuna nad on võrreldes tavaliste tassidega nii kerged. Selleks ei pea üldse selline 1-2 aastane olema, ma isegi olen neid vaid kergelt vastu müksates mitmeid kordi ümber ajanud. Me hakkasime kohe tavalist laste tassi kasutama, või siis algul neid kahe kõrvaga beebi joogitopse ilma kaaneta ( imemisosata). Cooper sul ju nii taibukas laps, et õpiks ruttu ära kuidas puruneva tassiga korralikult ringi käia :)

    ReplyDelete
    Replies
    1. Ah, siis ei hakka nendega küll jamama ja otsin midagi paremat. Nii taibukas ta nüüd ka ei ole, sest ta ei ole ikka selgeks saanud, et tassi peab ta kallutama. Seetõttu ta joobki iseseisvalt vett veel kõrrega pudelist. Kuid ta näitab väga huvi klaasist joomise vastu. Alati, kui meie midagi klaasist joome, tahab ta ka ja siis pikalt naudib suur poiss olemist. Klaasi ta küll enda kätte veel ei saa, hoiame ise seda ta suu vastas. Taldrikutelt ta ka veel meelsasti keerab toidu pealt maha, lauakombed täiesti puuduvad :P

      Delete

Kohtusin eestlasega :)

Ajaloo huvides paneks kirja, et eile sain ma siin ühe eestlasega kokku. Inglismaal ei huvitanud mind sealne Eesti kogukond eriti, kuid nüü...