Friday, 31 October 2014

Oleme haiged

Ei, ma siinkohal ei räägi millestki, mis Cooperiga juhtub meie-vormis, sest me tõesti oleme kõik haiged. Mina tundsin end nädal tagasi natukene sandilt, pühapäeval ja esmaspäeval surin. Muidugi lahke emana andsin pojale ka esimese külmetuse.

Panin ta teisipäeval hommikust und tegema ja sellest ärkas ta sellisena:


Vaesekene ei saanud aru vist, mis temaga toimub ja seetõttu oli ta üsna õnnetu. Tatti voolas ninast parajalt välja ning aevastas ka kordades rohkem, kui tavaliselt. Esimene haiguse päev möödus enamasti tal minu kaisus ja regulaarselt Calpoli manustades.

Cooperist on kahju küll, aga päris endast väljas ma õnneks selle pärast ei ole. Pärast esmast ehmatust, et mis toimub, on ta väga tubli olnud ja ei lase end mingist külmetusest heidutada. Tatti ära pühkida ta küll ei lase, parema meelega pühib ise oma nina mu pluusi sisse. Emaks olemise rõõmud. Calpoli varem võttis ilusti sisse, aga nüüd keeldub. Ninatilkade panek on kõige hullem, see ei meeldi talle üldse, aga nina on tal üsna kinnine.

Meie kahekesi oleme paranemas, küll veel tatised ja köhased, aga P tunneb end alles täna natukene sandilt. Kaua temagi teistsugune oli :)

3 comments:

 1. Ma igaks juhuks küsin, et kas sa ikka annad talle rohtu süstla või lusikaga? Me tavaliselt Calpolit oma lapsele nende meeletute E numbrite pärast ei anna seega ma ei tea kas Calpoli pudeliga tuleb see süstal kaasa või on endiselt väike lusikas. Lihtsalt, et selle süstlaga on palju kergem lapsele rohtu anda kui lusikaga (vähemalt meie peres :).

  Aga kiiret paranemist ja eks neid nohusi tule ikka ette. Mõnel lapsel kaasneb ka tatt, kõhulahtisus ja palavik hammaste tulekuga nii, et võimalik, et seekordne haigus ei jää viimaseks (kuigi polnud hammastega seotud). Loomulikult looden, et Cooperil hammaste tulek selliseks ei kujune :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Calpoli sai süstlaga. Pärast esimest päeva ei lasknud ta mul seda enam eriti anda.

   Ta sai kindlasti külmetuse minult, sest ma olin üsna haige ja ta ei oska ilma musitamata olla :P

   Delete
 2. Aa, siis on tore, et nad on hakkanud ka Calpoli karpi süstlaid panema :)

  Ma ei tea kas sa ka nii teed või seda tead, aga kui sa selle süstla talle taha põske paned ja siis rohu välja vajutad, siis on suurem võimalus, et ta selle automaatselt alla neelab. Ma ei ütle seda siin, et sind õpetada või et ma su emaduses kahtleks vaid lihtsalt sellepärast, et mina seda alguses ei teadnud ja toppisin lapsele lihtsalt selle süstla suhu ja proovisin nii anda. Pärast keegi kuskil mainis, et pane taha põske (loomulikult vaata, et laps täitsa pikali ei ole ja rohi nutuga kurku ei tõmmata) ja proovisin ning kohe teine asi :) :)

  ReplyDelete

Kohtusin eestlasega :)

Ajaloo huvides paneks kirja, et eile sain ma siin ühe eestlasega kokku. Inglismaal ei huvitanud mind sealne Eesti kogukond eriti, kuid nüü...