Friday, 18 April 2014

Südamekahin

Juba pärast sündi kahtlustati Cooperil südamekahinat. Täna käisime haiglas teda kontrollimas. Kerget kahinat oli veel kuulda, kuigi tihti kaob see pärast kahte päeva pärast sündi.

Esmalt piinati Cooperit, kui ultraheliga ta südant vaadati. Vaesekesel oli kõht tühi ja siis ta virises. Käisime seejärel temaga EKGs, kus tal õnneks juba kõht täis oli ka kus ta ilusti rahulik oli. Nii kurb oli teda nii paljude torude küljes näha. Lisaks käis pidevalt peast läbi mõte, mis saab, kui tal ongi midagi südamega viga ja kui hirmus see on, kui ta opile minema peab jne.

Meie suureks rõõmuks on ta südamega kõik korras ja tegemist on lihtsalt süütu südamekahinaga. Temast võib veel profisportlane saada, vähemalt tervis ei ole selle vastu :-)

6 comments:

 1. see südamekahin ongi selline asi, mis paljudel väikestel on.
  Aga tore kuulda, et Cooperiga kõik hästi :)

  ReplyDelete
 2. Tean su üleelamisi! Minu mõlemal pudinal oli ka kahin südames. Tüdrukul kadus see kahin kusagil neljaselt ära alles. Poisil aastaselt. Mõlemaga kõik korras.
  Jõudu!
  (Kreete Tauno konto alt, ei viitsi välja logida)

  ReplyDelete
 3. ùleelamisi? Enamus beebidel on see vàike kahin, mu mòlemal lapsel oli ka. Pàrast làheb ùle..

  ReplyDelete
 4. Minu jaoks oli see üleelamine, kui ma esmakordse emana oma kuuvanust imikut klemmide ja anduritega kaetuna vaatama südameuuringul pidin. Keegi ei rääkinud enne südameultraheli, et "oh see on nii normaalne, homme jubakaob ära".
  Mure oma lapse pärast ongi üleelamine.

  ReplyDelete
 5. aa, ok. Mulle òeldi kohe et juhtub tihti .

  ReplyDelete
  Replies
  1. Just, meile Tartus ütles ka arst kohe, et pole vaja muretseda, südamekahin on paljudel beebidel

   Delete

Kuidas ma oma lastele riideid ei osta

Kunangi ei sallinud ma teise ringi riideid üldse. Ehk seetõttu, kuna enamus mu enda riideid tulid kaltsukatest ning kuigi ma teadsin, et ne...