Sunday, 6 April 2014

Mees ei kuulanud sõna

Mainisin eelmises postituses, et P'l oli täna ragbimäng. Lasksin tal ööläbi ilusti magada ja tegelesin ise Cooperiga. P lubas minnes, et tagasi tulles vahetab ta kõik mähkmed ja ma saan uinaku teha. Naljatasin, et ärgu ta siis midagi mängu jooksul ära murraks.

Nüüd ta istub mu kõrval, õlavarreluu pikku pidi pooleks. Pole julenud veel ta kitsaid ragbi riideid seljast võtta ja mudane on ta ka. Käis haiglas, kus panti ta käsi vaid kerge riide peale puhkama ja anti valuvaigisteid. Homme hommikul läheb opile ja saab endale poldid luu sisse. Vot kui tore, nüüd ei saa ta tükk aega Cooperi mähkmeid vahetada ja ma saan nende mõlema eest täiega hoolt kanda.

Lisaks temale murdis üks ta tiimikaaslane ka oma käe samal ajal ja temagi läheb homme opile. Vähemalt mängu nad võitsid ja on liigas jälle koha võrra kõrgemal.

3 comments:

  1. issand mis hirmus mäng see on et kohe luid murtakse..palju jõudu igal juhul.

    ReplyDelete
    Replies
    1. Ragbi on jõuline jah ning luumurrud ja vigastused käivad kahjuks asjaga kaasas. Lisaks see liiga, kus P hetkel mängib, on suhteliselt amatöörlik, seega juhtub ka rohkem vigastusi. Nooremana mängis ta ragbit Uus Meremaal pool-profina ning kogu oma mängukarjääri jooksul on ta palju luid murdnud, lisaks kõrgematele vigastustele. Vähemalt nüüd ei saa ta tükk aega mängida minu rõõmuks :-)

      Delete

Kohtusin eestlasega :)

Ajaloo huvides paneks kirja, et eile sain ma siin ühe eestlasega kokku. Inglismaal ei huvitanud mind sealne Eesti kogukond eriti, kuid nüü...