Monday, 28 January 2013

Esimese semestri lõpp

Enne kui räägiks teisest semestriks, lõpetaks ära esimese semestri tulemusest rääkimise. Kodutööde tulemused võtsid küll pikalt pikalt aega - õppejõud lubas jõuludeks hinded välja saada, aga need tulid ehk teise jaanuarikuu nädala lõpuks. 

Esmalt kolmas kodutöö, mis oli PowerPointi esitlus, mille ma tegin laulvast revolutsioonist Eestis. Tahtsin teha millestki, mida ma ise natukene tean, aga millest teised inimesed ei tea ja mis ehk huvitav on. Teistele meeldis, esitluse ajal läksin ma küll ise meeletult närvi, hääl värises ja ma rääkisin jube kiirelt, mida ma armastan teha, kui närvis olen. Tulemus kokkuvõttes oli aga päris hea - 65.5. Lisaks esitlusele pidin kirjutama ka 500 sõnalise rapordi sellest, kuidas ma materiali otsisin ja kasutasin ja õppejõu kommentaar sellele oli järgnev:


Viimane kodutöö oli study review, milles me pidime kirjutama, kuidas me oma õpiharjumusi muutsime semestri jooksul, mida me õppisime, milliseid toetavaid juhendeid me kasutasime jne. Ise ma sellega super-rahul ei olnud, aga esitatud sai ja üllatus oli SUUR, kui see mu semestri parimaks hindeks ostus - 71! Õppejuhi kommentaar on järgnev:


Kokkuvõttes oli väga edukas semester nii tulemuste kui ka enesetunde järgi. Ma ausalt ei kujutaks enam ettegi koolis mitte käimist ja mulle nii meeldib.

1 comment:

  1. Väga tubli! Esimene semester tavaliselt ongi selline sisseelamine ja kui sul juba nii hästi läks, siis järgmine läheb veel paremini! :)

    ReplyDelete

Kohtusin eestlasega :)

Ajaloo huvides paneks kirja, et eile sain ma siin ühe eestlasega kokku. Inglismaal ei huvitanud mind sealne Eesti kogukond eriti, kuid nüü...