Thursday, 13 December 2012

Essee tulemus

Teise kodutöö tulemus on käes ja seekord on hinne 69 100st, mis on 2 punkti parem võrreldes esimese kodutööga. Teine kodutöö oli essee ja teemaks valisin 'How relevant in gender in education today?', mis pidi 1200-1500 sõna pikk olema. Minu kirjatükk tuli pigem 1200 sõna kandis. Kõige õnnelikum olen ma aga väga hea tagasiside eest õppejõult (kahjuks kooli kodulehelt ei saa ma copy-paste teha, seega jagan pilti):


Kolmas kodutöö oli PowerPointi esitlus, mille tegin Laulvast Revolutsioonist. Esitlus oli mul VÄGA närviline, hääl värises ja ma rääkisin ülimegakiiresti. Esitluse eest sain 38 puntki 60st. Teine osa kolmandal kodutööl oli 500. sõnaline report sellest, kuidas ma esitluse koostasin, mis hinnatakse siis maksimum 40 punktiga, aga kahjuks selle tulemust ma veel ei tea.

Neljas ja viimane selle semestri kodutöö on learning review, mis peab nädala pärast esitlatud olema ja mis mul poolenisti valmis on. Päris valmis plaanin selle teha laupäeva lõpuks. 

Homme ongi esimese semestri viimane koolipäev, mis tuleb natukene lühem ja pärast seda läheme ülikooli baari napsule. Mina olen otsustanud alkoholiga väikese pausi teha, seega ilmselt naudin Red Bulli või mahla või kohvi. 

Täna sain kinnitluse järgmiseks semestriks ka, mis on psühholoogia. Kodutöödeks tuleb teha kriitika, essee ja esitluse ning üks assignment on ka klassis kirjutatav eksam. Kui esimene semester õppisime rohkem, kuidas õppida, siis järgmine semester läheb rohkem teooria õppimiseks. Ei mingit laisklemist siis enam...

4 comments:

 1. Igasugused sellised esseed ja värgid on minu jaoks hirmsasti aukartust äratavad. Ma tõesti ei tahaks neid enam ise kirjutada :D Olen alati imetlenud neid, kes sellist keerulist õppimist naudivad (noh, juhtme kokku ajab see aeg-ajalt igaühel, aga enamik siiski leiab oma ala samas huvitava oleva ja saab sellest ka aru).

  Ei tea, ma ei pea ennast just lolliks, aga jah, sellised akadeemilised värgid ajavad mulle hirmujudinad peale. Mulle meeldivad lihtsamad ja praktilised teadmised, neid ma omandan kuidagi paremini.

  Igatahes, pane aga sama hästi edasi :D

  ReplyDelete
  Replies
  1. Aitäh :D

   Saaks ma nüüd laiskusest lahti ja viimase kodutöö ja ilusti tehtud, siis võivad jõulud ilusasti tulla ja ma nii igatsen ilukirjanduse lugemist, lihtsalt istumist ja kudumist.

   Delete
 2. Lihtsalt et Sa teaksid - oled üks väga väga tubli inimene :)))

  ReplyDelete

Kuidas ma oma lastele riideid ei osta

Kunangi ei sallinud ma teise ringi riideid üldse. Ehk seetõttu, kuna enamus mu enda riideid tulid kaltsukatest ning kuigi ma teadsin, et ne...