Thursday, 28 December 2017

Vaiksed jõulud


Möödas on meie esimene soe jõul. Tegelikult nii soe ei olnudki, kuna laupäevast teisipäevani oli pilvine ja sadas enamuse päevast, kuid ega päris lumetormi ka õues ei olnud. Kuna soojad jõulud on minu jaoks hirmus imelikud, siis päris kuuske ei tahtnud. Eks selle üheks põhjuseks oli ka see, et Amber oleks raudselt seda korduvalt ümber tõmmanud. Paar päeva enne jõule ostsime väikese laua peale panekuks ikka ära, aga üle pingutama kaunistustega ei hakanud.

Väga palju me kinke ei teinud ja pere väga ei külastanud, veetsime jõulud vaikselt kodus lastega mängides. P vanaema sai endale alloleva liniku, mille diameeter lõpuks sai 70cm, kui üritasin väikese liniku teha. P isa ja ta naisele viisime kingid nädalavahetusel, kuid õigel päeval neid vaatama ei viitsinud minna.


Sel aastal olid esimesed jõulud, millest Cooper tõeliselt aru sai. 1detsembrist käisid tal ilusti igal hommikul päkapikud ning ta muudkui rääkis jõuluvana tulekust. Jõulupäeva hommikul ootasidki jõuluvana lumised (suhkrused) jalajäljed põrandal ja poiss oli nii elevust täis, mida oli nii imeline näha.


Kingituseks sai ta Cars 3 filmi manti, mille suur fänn ta on ja millega ta terve päeva ilusti mängis.Amber sai ka paar kinki, millest tal oli süüüügavalt savi :D

 
Üldiselt mängides ja süües meie jõulud möödusidki. Isegi teler ei olnud enne kella 18t töös. Nüüd paar päeva hiljem veel toibume toidust ja üritame pühademeeleolust igapäevaellu jälle ümber lülituda.

No comments:

Post a Comment

Tervitused ja uudis!

Tervitused kaugelt maalt! Viimasest postitusest on üle aasta ja ma otsustasin, et ma isegi ei vabanda selle pärast. Viimasel aastal olen üld...