Wednesday, 14 October 2015

Vahepeal tehtud käsitöö

Jahedamate ilmade tulekuga ma ainult kooks ja kooks, et ma ise kui ka laps soojas oleks. P endiselt ei taha mu kootud esemeid, pirtsakas selline. Hetkel olen väga mütside lainel, sest nendega saan ma hakkama. Hea meelega teeks Cooperile kampsuneid ka, aga ma ei tea, kas mu kudumis-oskused päris nii head ka on. Minu meelest käsitöö asjad sobivad natukene paremini tüdrukutele kui poistele, mis mõne arvates võib täitsa totter arvamus olla, aga minu meelest nii on. Nüüd oleks vaja mulle tütart ka juurde, eksju :P

Igatahes, kui vaid müts peas püsiks, siis neid Cooperil hetkel jagub.

Väike kolli-müts, mis minu meelest päris vahva välja tuli. Selle kohta saab ta üsna tihti komplimente.
See mütsikene sai talle küll hirmus suur ümbermõõdult, aga vähemalt saab ta seda ehk mitu aastat kanda.

Võtsin kätte ja lõpuks õppisin palmikute kudumise ka ära. Nii hakkas meeldima, et mul on nüüd Cooperiga ühesugune müts.
Sekund, kui palmikutega müts peas püsis. Toas ei saa talle üldse mütse pähe, alati kisub ära. Õues kestavad need paar minutit, kuni liiga soe hakkab.
Sokid sai kutt ka endale lõpuks. Pilt tehtud enne otsade ära peitmist. Ei midagi erilist, aga vähemalt on toas varbad soojas need paar minutit, kui sokid jalas püsivad. Nagu pildil näha, siis sel hetkel ei tahetud teisi riideid, aga vähemalt varbad olid soojas.
Lihtne must müts ja pruunid käpikud. Üllataval kombel kindad püsivad Cooperil hästi käes. Hetkel olen talle vaid ühe paari teinud, kindlasti peaks tagavarasid juurde tegema. Tekk tehtud ammu-ammu, kui ma teada sain, et ma poissi ootasin. See on nüüd küll kasutamiseks natukene väike, aga kärus olles on hea suurusega, et teda natukene rohkem soojas hoida.


Taaskord on mul idee natukene mütse müügiks ka teha. Sest palju Cooperil neil mütse ikka vaja on, kui nad nagunii vaid paar minutit peas püsivad. Teha mulle neid aga meeldib, seetõttu võiks vähemalt lõnga-raha tagasi teenida. Kui ports mütse valmis, siis tahaks kuhugi interneti-avardustesse müüki panna, aga ei ole veel ära otsustanud kas Etsy'sse või lihtsalt teha Facebook'i leht. Mitmed mu Märtsiemad on jälle huvitatud vähemalt, seega ehk paar müün ära ka. Eelmine aasta tegin mütse müügiks tellimustele, aga sel aastal koon lapse ja õppimise kõrvalt, seega endal on lihtsam teha ports valmis ja need siis müüki panna ja vaid mõned tellimused teha, kui keegi väga väga tahab, sest ei ole lihtsalt NII palju aega enam. Õnneks Cooperi kõrvalt kannatab juba natukene kududa, kui ta ärkvel on, iga kord ta aidata enam ei taha :)

1 comment:

  1. Oi kui vahva! Tõesti ilusad mütsid, kui vaid ise nii oskaks :)

    ReplyDelete

Kuidas ma oma lastele riideid ei osta

Kunangi ei sallinud ma teise ringi riideid üldse. Ehk seetõttu, kuna enamus mu enda riideid tulid kaltsukatest ning kuigi ma teadsin, et ne...