Thursday, 8 October 2015

Robin Hood's Bay

Nädalavahetusel tuli mul suur isu mere äärde minna ja kala ja friikaid süüa. Õnneks P oli sellega nõus ja pühapäeval käisimegi Robin Hood's Bay'd uudistamas, mis meist vaid paari tunni sõidu kaugusel oli.

Pikalt me seal ei olnud, jalutasime rannas ringi ning sõime õhtusööki, aga koht oli ise väga armas.


Cooper randa uudistamas ennem, kui papud mudaseks said ja ta siis paljajalu ringi tatsata sai. Ilm oli soe ja tuulevaikne ning üks laps oli rannas lausa trikoos, seega me oma last nii väga ei külmetanud ka.Meie käru järjekordsel ulmelisel rajal. Me suudame oma kärusid alati nii paljust läbi lükata, et ma imestan, et meil neid siiamaani vaid kaks olnud on. Jooksu-käru oleks endiselt vaja, millega me kõnniteedest kõrvale kergemini seigelda saaks.


Issi ja poja lompe leidmas.


Vesi meeldib Cooperile väga ja meil oli üsna tegu, et ta päris vee juurest eemale saada. Tõus aga hakkas vaikselt sisse tulema ning tahtsime sealt ikka minekut teha. P'l oli hea meel, et Cooper ka merelembeline on :)Sain ühe pildi 50st,  kus me Cooperiga mõlemad enam-vähem ilusti poseerime ka.
Mul oli Tripadvisor'i kaudu ära otsitud üks fish and chips'i putka, aga kahjuks ei olnud targad ja meil ei olnud sularaha kaasas. Koht ise oli nii väike, et lähim raha-automaat oli 10minutilise autosõidu kaugusel. Seega sõime ühe hotelli restrorani aias, kust selline vaade paistis.


Cooper imekombel püsis ka enamuse meie söömise aja kärus, kui ma talle samal ajal snäkke sisse söötsin, sest päris toidust ta alati väljas käies keeldub. Friikat mult sõi, aga pärast selle mälumist sülitas selle ka välja, nii armas.


Posh fish and chips, mis kahjuks pettumuse valmistas. Kala oli maitsetu ning pealmise väikese tüki poole peale sõin ma paar luud ära, mistõttu ma üldse enam edasi süüa ei saanud. Vähemalt friikad olid head.


Ilus sõit kodupoole, mille jooksul Cooper rahus põõnas. Ma tõelise vanaemana kudusin sõidu ajal mütsi :P


3 comments:

 1. Täitsa off-topic, aga kas see Bradford on see linn, mida inglased Bradistaniks kutsuvad?

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ei ole seda versiooni kuulnud, aga ma täitsa usun, sest India ja Pakistani päritolu inimesi on siin ülipalju.

   Delete
 2. This comment has been removed by a blog administrator.

  ReplyDelete

Viimase aasta muutused minu mõttemaailmas

Olin eelnevalt kuulnud, et 30seks saades muutuvad tihti inimeste eluvaated jms, kuid ei uskunud seda. Tuleb aga tunnistada, et just sel aast...