Wednesday, 9 September 2015

Kivikuningad


Laupäeval käisime kivide otsas turnimas Brimham Rocks'is, mille ma täitsa suvaliselt juhtusin interneti abil leidma, kui uurisin, mida sel päeval teha võiks. Sõit sinna oli kodust vaid tunnikene ja läbi ilusa Yorkshire'i.

Nagu kartsime, siis käruga seal just kõige kergem ei olnud, aga natukene uudistada saime küll. Brimham Rocks on küll imeline koht väikestele lastele, kus ringi joosta ja ringi ronida. Rõõmu ka suurtele, kellele seda teha meeldib.


Cooper kivi otsas poseerimas ilusti. Päris selline sealne tee ei olnud, vedasime ta käru täitsa kivi otsa pildi jaoks.


Vaated olid sealt ka üsna ilusad. Sealsed kivid olid ka ülilahedad. Täitsa kahju, et Cooper meil üsna väänik hetkel on ja kusagil me eriti uudistada ei saa, sest ühe koha peal olles kärus ta vigiseb ja kui kärust välja saab, siis jookseb minema.


Inimesi oli seal ka üllatavalt palju. Enamasti oldigi seal lastega või koertega. Väike putka oli ka, kust kohvi ja saiakesi osta sai.


Suutsin korraks Cooperi kinni ka püüda ja endaga koos poseerima sundida.


Vaadetest kõrini ei saanud. Seal oli nii palju ilusaid kohti, kus oleks saanud piknikku ka pidada, mida ka paljud inimesed seal tegid.Teel auto juurde tagasi sai Cooper lombis ka natukene hüpata, mille juurest teda oli üpris raske pärast ära vedada.


Autos mudased riided seljast, teki alla sooja, kõht singisaiast täis ja mõnus unine sõit koju tagasi :)


Meile oleks hädasti mingit tugevamat käru vaja, millega matkamas käia, siis saaks palju rohkem sellistest looduslikes kohtades käia, mida meil siin ligidal on palju. Vaatasime, et mingid jooksmise-kärud on selleks vist kõige sobilikumad, aga nende hinnad on ka päris head. Eks näis, kui palju meid loodusesse kisub.

No comments:

Post a comment

Kuidas ma oma lastele riideid ei osta

Kunangi ei sallinud ma teise ringi riideid üldse. Ehk seetõttu, kuna enamus mu enda riideid tulid kaltsukatest ning kuigi ma teadsin, et ne...