Friday, 28 August 2015

Mängutoas mängimas

Eelmine nädal käisin Cooperiga kodust natukene kaugemal mängutoas, sest oli lihtsalt isu midagi rohkemat teha kahekesi. Kohale viis meid kaks bussi, aga see läks lihtsalt, Cooper oskab ilusti kinni hoida.


Mängutuba ise oli armas ja üsna väike, sest see oli mõeldud vaid lastele kuni 5. aastat. Cooper oli alguses natukene häbelik ka.


Kuni üks väike tüdruk talle näitama tuli, kuidas iseseisvalt mängida ja siis panigi kutt jooksu. Tegelikult tihti oli tal vaja veel mind näha ja mu käest kinni hoida, aga ta on kindlasti palju iseseisvamaks muutunud. Mitmed korrad sain ma lihtsalt laua ääres istuda ja kohvi juua ja eemalt vaadata, kuidas ta mängis. Teiste lastega on ta ka altim suhtlema, mida on nii armas näha. On ta ju päevad läbi vaid minu ja P'ga ja väga palju ta sellist suhtlemist ei saa peale meie igareedese mängurühma.


No ja esimese korra pidin ma temaga ikka üles ka minema. Paar korda hiljem ka, sest mulle need mängutoad täitsa meeldivad :PIsegi liumäest sai Cooper täitsa ise alla. Istuli ei julenud, siis läks kõhuli jalad ees :)
Mõtlesin, et proovin sealset kohvi ja toitu ka. Nende moccachino oli imehea ja vaid £2. Pool juustupitsat oli ka vaid £2.50. Sellest Cooper sõi viilu, ma panin teised kolm nahka. Kõht sai tal aga täis sest suure krooksu laskis viisakalt söömise lõpus lendu. Ta on tõeline härrasmees.


Ja kui linnas olime, siis tahtsin ma meile lõpuks ka ujumiseriided ära osta, et me kunangi ujuma saaks minna. P ei ole basseinidest huvitatud, ikkagi ookeani ääres üles kasvanud, seega kuhugi ujulasse minna oleks meil Cooperiga kahekesi tore nädala sees. Hetkel küll ootan, et lapsed kooli tagasi läheks, siis on meil rohkem ruumi. 

Cooperi kostüümiga läks lihtsalt, Primarkist sai ta sellise vahva ujumisrõiva £3 eest, sest kõik ujumisasjad olid alega.Minuga oli natukene raskem. Trikoosid ma väga ei armasta, aga samas ei taha ma ka, et Cooper ujulas rabistama hakkab nii, et mu bikiinide ülaosa minema lendab, seega pidin ikka trikooga leppima. Õnneks Marks & Spencerist leidsin enam-vähem normaalse trikoo ja maksis see ka alega vaid £6.99 (originaalhind oli £28). Mu kaunis emme-figuur ka laiale ilmale näitamiseks:


Trikoo on tegelikult korall-roosa, mitte oranž.

Nüüd tuleb vaid julgus kokku võtta ja meid lõpuks basseini ka vedada.

1 comment:

  1. Sul on sellel pildil nii ilus vookoha-puusa suhe! Aga Cooper naeb oma traksidega yli armas valja!

    ReplyDelete

Tervitused ja uudis!

Tervitused kaugelt maalt! Viimasest postitusest on üle aasta ja ma otsustasin, et ma isegi ei vabanda selle pärast. Viimasel aastal olen üld...