Friday, 24 July 2015

Miks mul ei ole aega blogida?

Ausalt ma tahaks, et mul oleks aega rohkem blogida, aga kahjuks seda ma ei leia. Arvutis istuda ja trükkida saan ma vaid siis, kui Cooper magab. Kui ta ärkvel on ja mul midagi väga vaja teha arvutis on, siis ta tahab ka alati aidata. Cooper aga magab päeva jooksul ühe korra, kuigi see uinak on tihti 2-3h. Õhtuti läheb ta alles 8-9 ajal magama ja piinlikusega pean tunnistama, et ma üsna tihti lähen ka üsna ruttu pärast teda voodisse ära. Vahepeal vaatame koos P'ga filmi või sunnin ma end koolitööd tegema.

Mida ma siis teen, kui Cooper magab?

KäsitöödHetkel teen näiteks endale tekki. Ilusat ja roosat, et poisid ära võtta ei tahaks. Praeguseks on kõik 160 ruutu valmis heegeldatud ja ülimalt aeglaselt heegeldan ma neid tükikesi nüüd omavahel kokku.

Peas on küll juba 110 uut ideed, mida tahaks teha nii endale kui ka Cooperile varsti saabuvaks sügiseks-talveks. 

Koolitööd


Uhkusega võin vist öelda, et õppimine läheb täitsa hästi, kui vaadata mu kodutööde tulemusi :) 4 tehtud, kolm veel! Nii ootan, et see sotsiaalteaduse semester läbi saaks. Olen juba järgmiseks semestriks ka registreerinud ning siis saab lõpuks ka psühholoogiat õppida, Mooduli nimeks on Investigating Psychology, seega see on juba lootustandev. Praeguse mooduli viimase suure essee pean esitama 24. septembril ning uue mooduliga alustan oktoobris.

KüpsetanSeda teen tihti ka Cooperi ärkveloleku ajal, sest tal on hea oskus just siis ärgata, kui ma ahjuukse lahti teen. Aga tihti saab ta une ajal retsepte valitud, koostisaineid välja kaalutud ja vahepeal riskin päris ahju töölepanekuga ka. Üleval olevad koogid-pirukad-saiad said aga kõik ausalt lapse une ajal valmis :)

Teen magavast Cooperist pilte
Sest miks mitte, ta on ju nii armas :D

1 comment:

  1. Kapilugeja nagu ma olen, leidsin kohe teema :)
    Mitte, et sul oleks vaja veel ühte asja juurde, kuid sina heegeldajana võiks äkki olla huvitatud. Selline asi nagu Tunisian crochet :P

    ReplyDelete

Viimase aasta muutused minu mõttemaailmas

Olin eelnevalt kuulnud, et 30seks saades muutuvad tihti inimeste eluvaated jms, kuid ei uskunud seda. Tuleb aga tunnistada, et just sel aast...