Thursday, 11 December 2014

Käimistool

P ütles juba ammu, et ta tahab Cooperile käimistooli. Just sellist istmega, millega ta ringi rallida saaks. Juhuslikult sai ta eelmisest töökohast Amazoni kinkekaardi lahkumise kingituseks, mida kasutades me Cooperile lõpuks selle tooli ära ka tellisime.

Ega ma pikalt ei uurinud, millist ja kuidas ning tellitud sai Graco Discovery Walker. Cooperil sai nii hea meel, kui see kohale tuli:


Alguses tundus küll, et tool on raske. Ringi liiguvad vaid esirattad ja tundus, et tal on nii raske sellega manööverdada. Samas tooli peal olevate mänguasjadega mängis meeleldi.


Harjutamine teeb aga meistriks ja paari päevaga oli tal selge, kuidas keerata ja ringi käia. Kui millestki mööda ei saa, siis tagurdab ja proovib parema nurga alt uuesti. Ausalt, meie laps on geenius!


Sellel on ka omad pahuküljed, sest ta saab meid alati kätte. Käimistooli alumine äär on aga täiskasvanute jaoks üsna terav ning ega ta siis hiilides ei tule jalgu rammima, ikka täie hooga. 


Laps rahul ja meie ka, sest mängukaar hakkas talle väikeseks jääma ja ta üritab selle najale pidevalt seisma end tõmmata, aga see pole ju üldse stabiilne. Käimistool hoiab teda aga aeg-ajalt üsna palju tegevuses ja selle seest ta väga palju pättusi tegema ei ulata. Kahjuks köögi sahtleid lahti tegema ulatab ikka.

No comments:

Post a Comment

Viimase aasta muutused minu mõttemaailmas

Olin eelnevalt kuulnud, et 30seks saades muutuvad tihti inimeste eluvaated jms, kuid ei uskunud seda. Tuleb aga tunnistada, et just sel aast...