Sunday, 27 October 2013

Vingumise päev

Tänane päev ei ole küll halb olnud, või vähemalt ma ei ole tundnud, et see halb oleks, aga üsna mitu ebapositiivset asja on juhtunud küll.

Esmalt, eile tellisin endale ASOSest uued superarmsad saapad, mida mul oli plaanis esmaspäeval tööle jalga panna. Pakk pidi täna kohale tulema, aga sain meili, et midagi läks sassi ja oletatav kohaletoomise kuupäev on teisipäev. Mis mõttes isegi mitte esmaspäev? Makstud sai järgmise päeva kullerteenuse eest, seetõttu ajas kulmu kortsutama küll.

Teiseks, Coventry korteri-toa-maja otsingud ei ole kõige toredamad olnud. Sattusin ühendusse ühe petturiga, kes lubas vaid £440 eest uhiuut kolmetoalist korterit, mille jaoks oli vaja kolme kuu ettemaksu. Saatis mulle mõned pildid, mis ma leidsin olid võetud ühelt Kuala Lumpuri kinnisvara-lehelt. Nüüd ei julge eriti kedagi enam interneti teel usaldada, aga kahe nädala pärast peame välja kolima ja selleks ajaks peab meil uus elukoht olemas olema. Kasvõi ajutiselt midagi jama, et me seal olles saaksime paremat ja omaette elamist otsida ja vaatamas käia. Petturist andsin Consumerline lehel teada ja loodan, et keegi ei ole tema õnge läinud ja raha kaotanud.

Lisaks sellele kirjutasin täna suures kirjutamisetuhinas linnavalitsusse ja kaebasin naabrite üle. Nimelt on neil väike laps ning iga päev kuuleme venekeelset sõimamist/karjumist. Röökimas on vaid üks ja sama naine ja keegi vastu ei karju, seega mul on pikalt olnud väike kahtlus ja kartus, et ta lapse peale karjub ja kes teab, kuidas last veel koheldakse.

Lõpuks, on maja inimesi täis ja see on nii tüütu. Meie slovaklanna teatas, et tal tuleb ema külla. Ei ole aga vaid ema, vaid tervelt kolm inimest, terve pere. Kui tavaliselt elutoas keegi väga ei istu, siis nüüd istuvad nad seal pidevalt. Elutuba on aga köögiga ühenduses ja seal on külmikud, seega on jube tüütu ja ebameeldiv minna ja omi asju ajada, kui mingid võõrad inimesed seal istuvad. Muidugi ei lase me end häirida ja kui vaja, siis ajame ikka omi asju, aga tüütu on ikkagi. Ei suuda ära oodata jälle omaette elamises elamist.

2 comments:

 1. Kas te siis otsustasite ikka Coventry'sse kolida?

  ReplyDelete
  Replies
  1. Esialgu küll jah, just seetõttu, et nii kindlad ja üsna head töökohad on meil mõlemal seal olemas. Lisaks oleks ma sama firmale töötamas ja saan emaduspuhkuse raha rohkem, kui mitte üldse töötades või uue tööandja juures.
   Plaanis on küll järgmine aasta mingi aeg Norwichisse kolida, sest mõlema süda jäi ikka sinna linna.

   Delete

Kohtusin eestlasega :)

Ajaloo huvides paneks kirja, et eile sain ma siin ühe eestlasega kokku. Inglismaal ei huvitanud mind sealne Eesti kogukond eriti, kuid nüü...