Friday, 16 November 2012

Sünnipäev

Tänasest olengi 24 aastat vana. Number aina suureneb, aga miskipärast ei tunne ma end sugugi nii vanana. Ma arvan, et nüüd on aeg end eluks ajaks 23seks pidada.

Muidugi ei tahtnud ma sellisel tähtsal päeval tööle minna, seega logelen ma lihtsalt kodus uhkes üksinduses. Nii mõnus! Paar kohvi on joodud ja vaatan 'Doomsday Prepers'. Plaanis ongi lihtsalt puhata, vannis liguneda, küüsi lakkida ja end õhtuks ilusaks teha. Õhtupoole lähen Rogerile töö juurde vastu, peale mida läheme ta mõningate endiste töökaaslastega kuhugi afganistaani restorani sööma.

Kingitusi sain ka. Esmalt tuli pakikene mu armsalt tädilt, mis oli täis lagritsat Soomest Rogeri sünnipäevaks (tema sai 3novembril aasta vanemaks), šokolaade mulle ning Tupperware konserviavaja. Tädi Tupperware-vaimustus jõuab isegi meile siia.

Nädalavahetusel käisime mu väljavalitud kingitust ostmas, milleks ma valisin Michael Korsi käekoti:


Jep, just nii kaunist ma tänasel hommikul olengi.

Käekotid on kindlasti mu nõrkus ning mul sai natukene kõrini, et ma kulutasin 50-60 naela käekottidele, mis aastase kasutamisega tükkideks lagunesid. Oli aeg investeerida natukene kvaliteetsemasse käekotti ja Michael Korsi kott on lihtsalt NII kena. Pilk on juba järgmisel, mille ma ehk pulma-aastapäevaks endale nurun :P

Ma arvasin, et sellest täiesti piisab, aga Roger suutis esimest korda elus minu eest saladust pidada. Ta on varem proovinud üllatusi teha, aga on need alati ennem välja lobisenud suurest elevusest. 

Mingi aeg öösel ärkasin, kui Roger hiilis mu voodipoolele ja pani pakikese mu öökapile. Tegin näo, et ma magan ja olin natukene elevil. Kuidagi suutsin jälle magama jääda ning hommikul koorus pakist välja Sony Bloggie videokaamera.


Ma vaatasin Bloggiet juba aastad tagasi, kui ma tahtsin mõningaid YouTube videosid teha meigiblogiga seoselt, aga see soov ei saanud teoks. Jätsin mõneks ajaks siis selle mõtte üldse ühele poole. Nüüd saan aga vabalt filmida, kui mul vaid aega ja ideid on.

Roger olevat lasknud selle oma parimal sõbral tellida, et ma ei saaks meie ühiselt Amazoni kontolt välja  nuhkida, mida ta tellinud on. Ma olen tõsiselt üllatunud, et ta üldse viitsis midagi sellist korraldada, aga tore, et mees mind veel 5 aastat hiljem suudab üllatada :)

6 comments:

 1. Palju palju õnne sünnipäevaks! Superilus kingitus ka! :)

  Ja usu vanemaid ja targemaid, elu alles algab 24-selt ehk 5a pärast sa ei tahaks kunagi enam 23 olla ;)

  ReplyDelete
 2. Oh issand, sa oled ikka NII NOOR! :D Palju-palju õnne sulle trollidemaalt ja ma loodan, et ülejäänud päev oli sama mõnus kui hommik!

  ReplyDelete
 3. Kott on küll ilus :)
  Ja palju õnne !!!

  ReplyDelete
 4. tagantjärele palju õnne! juba pikka aega sulle blogi kaudu kaasa elanud :)

  ReplyDelete
 5. Aaawww. tahaks ka seda bloggiet saada. Palju palju 6nne sulle ja eks ma hakkan siis videosid ootama ;)

  ReplyDelete
 6. Alles nüüd loen, et sul oli sünnipäev. Palju Õnne tagant järgi, parem hilja kui mitte kunagi :)

  ReplyDelete

Kuidas ma oma lastele riideid ei osta

Kunangi ei sallinud ma teise ringi riideid üldse. Ehk seetõttu, kuna enamus mu enda riideid tulid kaltsukatest ning kuigi ma teadsin, et ne...