Saturday, 10 November 2012

Edukas

Kolmapäeval sain kõne tööagentuurilt, kes leidsid mu CV kusagilt internetist. Kutsuti järgmiseks päevaks intervjuule.

Läksin. Ajasin klienditeeninduse juhatajaga pool tundi juttu.

Ta küsis, kas mul on veel mõningaid küsimusi.

Ütlesin, et ei ole ja küsisin, kas tal on mulle veel küsimusi.

Ta ütles, et tal ei ole, aga talle meeldis, mida ta täna nägi ja töökoht on minu.

Jipii!


Alustamise kuupäevaks pakuti 19ndat, aga kahjuks on see mu viimane nädal praeguse tööandjaga. Seega ütlesin, et kahjuks ei saa ja talle sobis väga hästi ka alustamine 26ndal. Seega 23s on mul viimane reedene tööpäev praeguse tööandaga ja esmaspäeval alustaks ma kohe uuel töökohal.

Ametinimetus oleks Credit Administrator, ning tegeleksin klientide kaebuste uurimisega ning valuraha andmisega. Firma teeb üsna suurt muudatust ning meid oleks terve uus tiim. Jaanuaris vaadataks, kellest meist sobiks saada ülemus. See oleks kindlasti, midagi, millest ma huvitatud oleks.

Töö ise on küll linnulennult kaugemal, kuid rongi ning metrooga liigeldes ei võtaks sinna jõudmine palju rohkem aega kui praegu.

Palka saaks ma ka pea £2000 rohkem aastas.

Ning dresscode on casual, mis tähendab, et ma saan iga päev teksadega tööl käia!

Lisaks oli see juhataja väga lahe ja toetav minu õppimise suhtes ja ütles, et ma saan vabalt oma töögraafikut selle järgi muuta. Õnneks on mul vaid kord nädalas tund, mis on alati kindlal päeval, seega ei oleks see sugugi probleemne.

Ma ei ole küll midagi allkirjastanud, aga ma olen üsna kindel, et ma võtan pakkumise vastu, kui mulle leping saadetakse.

Paar tundi peale intervjuud helistas mulle naine tööagentuurist, kes mulle selle intervjuu sebis, et uurida, kuidas mul läks. Ütlesin, et mulle pakuti koheselt tööd. Ta oli väga üllatunud ja ütles, et nad on samale firmale viimase 3 kuu jooksul pea 60 uut töötajat muretsenud ning mitte kellelegi ei ole koheselt tööd pakutud. I guess they liked me.

Igatahes süda on nii rahul ja meel on nii hea. Koondamisraha kulutamist plaanin ka juba ning ma arvan, et ma täiesti teenin ühte ilusat kallist disainerkäekotti.

3 comments:

 1. Oh, mul on NIIIIII hea meel! Tead, nii lahe on kaasa elada sulle ja hirmus suur rõõm, kui kõik sujub. Saidki parema töö ja parema palga! Läheb põnevaks :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. SUUR aitäh! Ideaalis oleks mul olnud nädal kodus puhkamiseks. Ma isegi paar korda Rogerile naersin, et ma kujutan ette, et mul juhtub, et ma lõpetan reedel ühel tööl ja alustan teisel esmaspäeval ilma mingi puhkuseta.

   Samas on see hea, sest siis ma saan koondamistasu ja uue palga samal ajal. Praeguse firmaga olen töötanud 4 aastat, seega koondamistasu on 4 nädala palk, mis on kuupalk. Jõulud tulevad siiski rõõmsad, mitte nukrad.

   Praegu on tööl NII igav, sest mitte midagi ei ole teha enam ning isegi enamus asju sahtlites on ära koristatud.

   Delete
 2. Wow! Küll sul läks kiirelt.. Palju õnne!

  Enda kogemuste põhjal, mind tohutult häirib see pidev referencide küsimine. Kui ma kandideerin mitmesse kohta ja igal pool tahetakse kahe soovitajaga ühendust saada, siis vaene soovitaja... Ma ei ole kindel, millised need soovitused peale paari kontaktivõtmist on. Igaks juhuks ei tahagi teada:)

  ReplyDelete

Kohtusin eestlasega :)

Ajaloo huvides paneks kirja, et eile sain ma siin ühe eestlasega kokku. Inglismaal ei huvitanud mind sealne Eesti kogukond eriti, kuid nüü...