Saturday, 9 October 2010

Friday with wine

Ma ise ka ei usu, et ma viimati kirjutasin siia 18. septemberil, aeg möödub lihtsalt nii ruttu. Jah, ma olen tõesti nii vana juba, et minu meelest aeg möödub liialt kiirelt.

Vanusest rääkides. Eile uuriti taas tööl mu vanust. Ega ma kade tüdruk ei ole ja ütlesin, et ma olen 21. Kolleeg oli imestunud. Ma naljatasin, et kas ma tõesti nii vana näen välja. Öeldi, et ma käitun väga täiskasvanulikult ja ta arvas, et ma olen 24-25 ringis. Ma ei tea nüüd kas seda komplimendina võtta või mitte. Ehk ka fakt, et ma 21selt abielus olen petab natukene ära.

Esmaspäeval otsustasid metrootöölised, et nad tahaksid natukene streikida jälle. Minu teekond tööle võtab tavaliselt maksimum tund aega, kuid sel korral võttis kaks ja pool tundi. Enamasti oli põhjuseks see, et ühekordne buss oli liialt inimesi täis tuubitud ja see lihtsalt ei peatunud. Seda juhtub ka tihti igapäevaselt, et ühekordne buss on rush houri ajal liialt täis. Kirjutasin Transport of Londonisse ja virisesin, et miks pannakse rush houriks vaid ühekordsed bussid, kui kahekordsed on täiesit olemas. Siiamaani nad mulle vastanud ei ole. Jobud.

Tööl tegelesin paari raske kaebusega see nädal ka. Ühel oli põhjus, et meie poes ei öeldud õiget valuutakurssi. Juhataja poes ütles, et meie klienditeenindaja ütles, et nad ütlesid kliendile valuutakursi ja ütlesid, et kodulehelt ette tellides saavad nad parema. Klient ütles, et talle öeldi poes mitte kursi pärast muretseda. Vastasin ühe korra selgitades erinevusi poes ja kodulehelt ette tellides. Klient tuli tagasi natukene kurjalt, et ma ei käsitlenud halba teenindust. Saatsin meili tagasi vabandades teeninduse eest ja seletasin lausega, et CCTVd vaadates oli näha, kuidas kurssi kliendile näidati ja lisaks on meil rate boardid poodides, kus on valuutakursid kirjas. Pakkusime kliendile 20 naela valurahaks. Klient tuli tagasi kinnitades, et poes talle kurssi ei öeldud, kuid ta väga kiitis kleinditeeninust, mida mina talle pakkusin. Lõpetas veel tänades mind ja öeldes, et kindlasti soovitab meie firmat kõikidele oma tuttavatele. Sellist lõppu tahaks kõikidele kaebustele :) Vähe segane lugu, kuid eks meil ole miljon korda segasemaidki, mis on aeg-ajalt klientide oma lollus, kuid vahepeal meie kolleegide idiootsus poodides. Igatahes tööga endaga läheb aina paremini ja saan iseseisvamalt rohkem hakkama.

Mul kord oli üks pervo ka. Meile korduvalt helistanud uurides, kuidas raha ta sõbrannale Taimaal saata (Thai mail order bride, yea right!). Meil juba teada, et ta oma naine on surnud, aga nüüd on tal uus sõbratar Tais. Tegemist vanema pensionieas mehega muideks. Kord ma seletasin erinevaid viise raha saatmiseks. Tänas mind pika kõne lõpuks ja hakkas uurima, kust minu kaunis aktsent pärit on. On alles naistemees :P

Igatahes. Ma lõpetan oma veinipudelit ja siin natukene vintis peaga kirjutamist :P

2 comments:

  1. tead, kahekümnendate esimeses pooles pole minu meelest sageli üldse võimalik vanusel vahet teha. nii et ilmselgelt oli see kompliment - oled omaealistest küpsem ja arukam :)

    ReplyDelete
  2. Eks ma lohutan end sellega ja hoian pöidlaid, et ma 50selt 55 välja ei paista :D

    ReplyDelete

Kuidas ma oma lastele riideid ei osta

Kunangi ei sallinud ma teise ringi riideid üldse. Ehk seetõttu, kuna enamus mu enda riideid tulid kaltsukatest ning kuigi ma teadsin, et ne...