Thursday, 20 October 2016

20 nädalat - Poiss või tüdruk?


Eile sai täis 20. rasedusnädal ning oli ka aeg järgmiseks ultraheliks. Esialgu P ei pidavat saanud tulla, sest praegusel tööl vaba päeva võttes raha ei saa, aga õnneks hommikul saatis ta juhataja ta kurjustades koju, et ta meiega kaasa tuleks ja lubas puhkusetasu poole päeva eest anda.

Uskumatu, et pool sellest teekonnast on juba läbi! Kõht aina paisub ja aina rohkem tunnen end rasedana. Olemine on kõik väga hea, vaid alaselg kipub aeg-ajalt valutama.

Ultrahelis mõõdeti tita igati pidi üle ja kõik tundus nende mõõtude järgi täiesti normaalne, mida oli imehea kuulda. Pilt oli ultrahelil endal palju selgem, kui meil Cooperi ajal oli ja nii lahe oli väikeseid luid nii teravalt näha.

Muidugi tahtsime teada ka, kas Cooper saab endale õe või venna. P on algusest saadik öelnud, et ta tahab poissi, enamasti seetõttu, et nende pärast pole hiljem nii palju muret. Tütre puhul peaks ta relva muretsema, et poisse minema ajada. Ma ise olin pikalt kahe vahel. Mõtlesin, et lahe oleks, kui Cooperil väike vennake on ning ma olen poisiga juba nii harjunud. Sisetunne ütles ka alati poiss, sest see rasedus on Cooperi omaga võrreldes nii sarnane olnud. Samas oleks väike tüdruk armas, sest mulle jäid igal pool kudumislehtedel vaid kleitide ja muude tüdrukulike riiete mustrid silma.

Tuli välja, et meie väike beebi on TÜDRUK!!! Mina alustasin juba kleidi kudumist ja P hakkab relvaluba taotlema (nali) :)


3 comments:

 1. Palju onne! Tüdrukud on vahvad! Meil on Cooperist paar nadalat noorem poja, kes just sai omale vaikese oe. ��

  ReplyDelete
 2. Palju õnne! Väiksed õed on ju armsad! ☺

  ReplyDelete
 3. Palju palju õnne!

  Btw avastasin Su blogi umbes nädal tagasi ja lugesin kõik otsast lõpuni läbi. Tundsin kohati iseend ära Sinu postitustes, sest ise elasin 4,5a UK naaber riigis, kolisime mitu korda elukaaslasega, septembris kolisime uude riiki ja vaatame kuidas siin minema hakkab.

  Mul on hea meel, et teil teine beebi tulekul ja tundub et suhted on Sul elukaaslasega samuti paremad, well nii tundub vähemalt. Mina ja minu elukaaslane oleme kohati niiiii erinevad inimesed ja paaril korral on ikka tulnud ette hetki kus oleks peaaegu lahku läinud :D. Igatahes edu teile!

  Ave

  ReplyDelete

Ära häbene ja lahutus-uudist

Tahtsin teha postituse, et mainida, et kui te tahaks iial mulle midagi öelda või ühendust võtta, siis tehtke seda julgelt kas meilid...