Sunday, 18 August 2013

Loomaaias käidud

Elu on olnud ülimalt rahulik ja üpris igav. Suur-sündmus oli eelmise nädalavahetuse loomaaia külastus. Olen juba paar aastat tahtnud Londoni loomaaias käia ja lõpuks saigi käidud. Ootused olid suured, kahjuks loomaaed ise nii suur ei olnud. Iseenesest oli küll armas, nägin pingviine, magavat tiigrit, gorillasid, kalu, usse ja muid loomi-linde-putukaid. Üllatuslikult oli loomaaias iga paari sammu tagant mänguväljakuid ja pikniku pidamise kohti, mistõttu oleks see kindlasti super koht perele lastega.

Siiski suutsime seal 3 tundi veeta, mille lõpuks olid jalad ikka väga valusad. Premeerisime end McDonaldsiga, lisaks veel maiustusi ja näksimist Marks & Spencerist ja õhtul oli voodis pikutada superhea.

Pilte kahjuks mul ei ole, sest unustasin oma väikese Sony kaamera kaasa võtta. IPhone'i mul enam kahjuks ei ole, sest selle suutsin kas ise ära kaotada või see varastati paar kuud tagasi väljas käies ja liigselt alkoholi tarbides. Nutt tuleb siiamaani kurku telefonist mõeldes, sest leping kestab veel poolteist aastat. Asendustelefon on ka jama, mis pidevalt kokku jookseb ja piltide kvaliteet on ülijama. Kahjuks uut iPhone'i või muud uhkemat telefoni hetkel endale lubada ka ei suuda. Kindlustus oli telefonil küll, kuid see oli veel R'ga kahepeale ja minu tehtud kindlustusavalduse (või kuidas iganes neid ka nimetatakse) ta lihtsalt tühistas. Kuid ei hakka meievahelisest negatiivsusest pikemalt rääkima, sest elu on nüüd päikest täis ja ma südamest soovin ka temale vaid parimat.

Enivei, töönädal läks üsna aeglaselt, sest viimasel ajal ei viitsi üldse tööd teha. Siiski õnneks sai otsa. See nädalavahetus on meil logelemiseks jälle. Eile käisime küll ühes kodu ligidal olevas hiina buffees söömas, kus ma ajasin endale sisse kaks taldrikutäit toitu ja ühe koogitüki. Kahjuks toit ise oli jama, vaatamata suurele söögikogusele, ning sinna me kindlasti enam ei lähe.

Tulevikuplaanidele mõtleme ka, sest Londonist on villant. Mõnda aega mõtlesime, et läheks elukaaslase kodumaale Uus Meremaale. Nüüd on aga uus plaan kuhugi mujale Inglismaal kolida ning sõelale on siiamaani jäänud Norwich, mis tundub väga armas olevat. Eks üritame varsti seda ära külastada ka, et näha, kas ikka meeldib meile.

Järgmine töönädal tuleb õnneks ainult 4. päevane ja siis on 4 päeva vaba, juhuu. Reedese päeva võtsime lihtsalt töölt puhkuse ja järgmine esmaspäev on riigipüha, seega saab mõnuga puhata ja mängida.

4 comments:

 1. Norwich on t6esti megaarmas linn. Elasin seal kunagi paar aastat ja siiamaani olen seda meelt, et ta on UK yks ilusamaid linnu/kohti. Ta on ehk pisut surem kui Tartu, aga samas on seal nii palju p6nevat teha/avastada, superluks valik poode, kaunis 'riverside area', v6imas katedraal jne jne... Oeh, nyyd kus sa Norwichit mainisid, tekkis mul ka tahtmine sinna tagasi kolida :D

  ReplyDelete
 2. suUrem kui Tartu* ;)

  ReplyDelete
 3. Sellepärast siis instagramis vaikus.

  ReplyDelete
 4. Soovin Sulle edu!
  Kindlasti, yksk6ik, kuhu te ka järgmisena minna otsustate, läheb teil hästi.
  Olen Su blogi pidevalt lugenud ja kaasa elanud. Esiteks; kirjutad huvitavalt ja tundud olevat "ellujääja-tyypi" inimene, kes yhegi olukorra ees ära ei kohku. Mul endal jääb sellest viimasest omadusest puudu kahjuks.
  Parimat Sulle! :)

  ReplyDelete

Kohtusin eestlasega :)

Ajaloo huvides paneks kirja, et eile sain ma siin ühe eestlasega kokku. Inglismaal ei huvitanud mind sealne Eesti kogukond eriti, kuid nüü...