Wednesday, 8 August 2012

Elus olen. Natukene.

Mul on täielik zombie-mode peal, seepärast on siin ka totaalne vaikus. Aga ma luban, et selle nädala lõpuks tulevad põhjalikud postitused Eestis käigust ja üle-eelmisest nädalavahetusest, kui paar neiud Eestist siin külas olid ja olümpiast.

Asi on olnud selles, et Roger on varajastes vahetustes töötanud, mis tähendab, et ta ärkab umbes 4:15 iga hommik. Mina ärkan alati koos temaga ja teen kiirelt talle lõunasöögiks võisaiad valmis ja lähen siis magama tagasi. Ei, ta ei saa ise endale võisaia teha, sellepärast ma olengi hea naine :) Mõni päev magan rahus edasi nii pea, kui mu pea patja puudutab, aga teistel päevadel magan üsna rahutult. Kui üldse magan. Täna oli mu enda äratuskell sätitud kella 7:15 peale, aga olen 4:30st üleval olnud, sest mul lihtsalt ei tulnud und peale. Hakkasin töökohtadest mõtlema ja seetõttu ajasingi end voodist välja ja saatsin paar tööankeeti internetis enne, kui ise tööle läksin.

Täna lõuna ajal oli mul telefoniintervjuu ühe tööagentuuriga, kelle kaudu pakuti mulle supersobilikku töökohta. Ootan neilt nüüd job specse meilile, disainin oma CV tööle vastavalt ja loodame siis parimat. Kirjutan sellest vähe rohkem, kui ise rohkem infot saan.

Enne kui ma voodisse suundun, sest uni hakkab peale tikkuma, jagaks paar Instagrami pilti ka lõpetuseks.

Porgandi muffinid.
Lollitasin oma Chickeniga, mis on mu ülilahe uus telefonikorpus.
Kui kord soe oli..
... ja hommikul kell pool 7 päike säras.
Kodune pitsaõhtu.
Maailma parim burger ja jäätisekokteil Ed`s Dinersis.
Uus ja üliarmas käekott.
Tüüpiline inglise ilm.
£3 kleit H&Mst. Tänaval ei kannaks, aga kodus on ülimõnus.
Tibi läks tööle.
Tööl printisin dokumente välja. Kõik on ametlikud näidised, aga ma nägin üsna kahtlane välja, laud dokumente täis.
Väike küünelakikogu. See pole veel kõik.
Lõpuks ometi sai meie draakonipuu suurema poti.
Olümpia-küüned.
Õhtu Elle ajakirjaga, Earl Grey teega (piimaga, muidugi!) ja ise küpsetatud kaneelikuklitega.

6 comments:

 1. Päris aukartustäratav küünelakikogu. Lisaks suurepärane inspiratsioon kodanikele, kes küüsi närivad :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Mul ei saa kunangi olla liialt küünelakke ja käekotte. Millegi muu vastu mul sellist nõrkust ei ole.

   Küünte närimisega mul probleeme ei ole, küll aga kipun ma küünte ümber olevat nahka närima ja kakkuma, mis vahepeal väga käest läheb ja üsna kole välja näeb :S

   Delete
 2. Minul lähevad seisma jäänud küünelakid kas hirmus vesiseks vôi siis vastupidi väga kôvaks. Anna aga palun nôu. Jah üle kahe päeva teine peal ka ei püsi...

  Tervitustega Pariisist,
  Kristi

  ReplyDelete
  Replies
  1. Oleneb lakist, mul lähevad ka osad väga kiirelt paksuks, samas teised on juba 2 aastat olnud ja on jätkuvalt super koostisega.

   Täitsa 100% peal üle 2 päeva püsivad mulgi vähe vähesed lakid. Alus- ja pealislakk aitavad alati ja küünelakid, mis lubavad mitu päeva peal kesta. Näiteks mul püsivad Rimmeli 10 päeva lakid superhästi peal ja elavad üle ka nõudepesud jms.

   Delete
 3. See mehe selline nunnutamine lõpeta küll juba enda ja tema enese pärast ära. On ta täiskasvanud mees või laps? Üks õige mees peaks ikka ise suutma endale paar võileiba valmis teha :S Ma saaks veel aru, kui sa oleks kodune proua ja muud teha ei oleks, aga te olete ju võrdsed töölkäijad ja nagu näha su enda töö- ja muidu elu kannatab selle all.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Küll eesti naised on ikka õelad ja ei tee oma mehele võileibagi. Täpselt samamoodi nagu teen mina talle, paneb ka tema mu lõuna valmis hommikutel, kui ma temast varem tööle lähen, et ma 5min pikemalt magada saaks.

   Delete

Kohtusin eestlasega :)

Ajaloo huvides paneks kirja, et eile sain ma siin ühe eestlasega kokku. Inglismaal ei huvitanud mind sealne Eesti kogukond eriti, kuid nüü...