Monday, 23 July 2012

Puhkuse aeg kodus

Ma veel ei viitsi Eestis käigust kirjutada. Küll jõuab.

Eestist Londonisse jõudsin ma teisipäeva õhtul. Kui Eestisse sõitsin läbi Frankfurdi, siis tagasi tulin läbi Münheni lennujaama, mis on küll vist üks igavamaid lennujaamu, kus olla, kui 5h on kahe lennu vahel aega. Õnneks lend Eestist lahkus 1h hiljem, seega olin Münhenis vaid 4h, aga see oli piinarikas ootamine.

Kodus olen ma rõõmsalt mitte millegiga tegelenud. Esimesed kaks päeva ma lihtsalt magasin end välja. Kuigi viimased päevad Eestis olid ka väga tegevuste vaesed ja sellised mõnusalt lebod, siis uni on enda voodis ikkagi magusam.

Üks päev käisime Uxbridges, kus ostsime paar hädavajalikku asja ja käisime Burger Kingis söömas, et Eestis söödud värske toit ikka ära nullida. Eile käisime IKEAs, kust ostsime söögilaua toolide jaoks uued padjad ning mõningad serveerimisekausid. Oleksime pidanud ühe IKEA ligidal elava sõbraga Costcos ka käima, aga tal oli kahjuks asjatamist UKst ära kolimisega ja seega tulime oma patjadega koju tagasi.

Täna hommikul lubas üks teine sõber autoga meid Costcosse viia. Kui ta 1h hiljaks jäänud oli, helistas, et ta jääb natukene hiljaks. Kui ta 3h hiljaks jäänud oli, siis mul viskas üle ja me tegime Sainsburys ühe suurema toiduostmise. Ostsime aga kõike ja varusime hästi, seega ei oleks midagi väga vaja lähiajal ostagi, välja arvatud pisiasjad, a´la piim, värsked aedviljad jms. Ostsime suure hulga mahlu, jooke ja Roger ostsis endale kasti õlut, seega ei tahtnud me kaks kaamelit olla ja tellisime takso järgi, et koju saaks.

Takso tellime toidupoodi järgi umbes kord kuus, kui me tõesti rohkem asju ostame. Taksosõit on vaid 5 naela, mis kord kuus konti ei murra ning vähemalt saame ühe korraga kõik raskemad asjad ära osta.

Nüüd on kõhud täis, vaatasime enne multikat ja varsti ehk vahiks veel natukene telekat enne magama minekut. Ja homme ongi tööle tagasi minek. Mul ei ole küll oma töö vastu midagi, aga no üks nädal võiks vabalt veel kodus olla...

No comments:

Post a comment

Ära häbene ja lahutus-uudist

Tahtsin teha postituse, et mainida, et kui te tahaks iial mulle midagi öelda või ühendust võtta, siis tehtke seda julgelt kas meilid...