Monday, 17 October 2011

Ostame varudega

Hiljuti käisin teist korda Costcos, mis on hulgimüügi pood/ladu. Kallis sõber D on seal konto omanik, sest ta töötab juura vallas (nimelt Costco on ainult teatud erialadel inimestele, nt arstid, juristid jms) ja tema kontole sain ma ka endale lisakaardi. Costco on nimelt imeline koht, kus saab asju hulgi ja palju odavamalt osta.

Seekord ostsime kokku täiesti tavalisi asju, mida me nagunii muidu iga nädal natukese kaupa poest ostaks.
Ostetud sai ja pildile jäädvustatud 5kg kartuleid, 1kg kohvi, 5kg riisi, 5kg suhkrut, 5kg jahu, 8 pakki pastat, 6 pakki teed, millest kolm pakki saatsime Rogeriga ämmale ja kast Coronat (24 pudelit). Tolmuimeja oli juba varem olemas. Kõik asjad, mida me nagunii ostame tihti ja sedasi hulgaliselt tuli natukene soodsam.
 Lisaks ostsime 10 konservkarpi tuunikala (John West on parim), üsna suur purk kaneeli ja miksitud maitseained ning lagritsat, sest Roger armastab seda väga.
Külmik oli ka peale seda käiku üsna täis. Nagu näha ostsime kokku lihapalle, jogurtit, mahla, singitükikesi pasta jaoks, avokaadot, kurki jms. Lisaks sai ostetud veel 2kg maitsestatud külmutatud kanaliha, mis on koibade ja kintsude segu ja mõned asjad veel.

Hulgi tasub kindlasti osta. Näiteks oma kolm-neli kuud tagasi käis Roger seal üksi D´ga ja ostsis 5l Arieli riietepesuvahendit ja 5l pesupehmendit, millest mõlemast on siiani vaid pool kasutatud. Lisaks ostis ta siis 12 tuubi  hambapastat, 6 pudelit Fairyt ja muid koristusvahendeid, mis siiani alles on.

Mulle meeldib, et asjad on sedasi kodus varuks olemas ja ma ei pea neid peale natukese lõpedes uuesti jälle ostmas käima.

Novembris plaanime pidu pidada sünnipäevade tähistamiseks (kahepeale kokku saame 60seks!), mida ma ei ole nüüd oma neli aastat korralikult teinud, ja enne seda käime kindlalt seal asju varumas, sest neil on imeline valmistoitude ja kookide sektsioon ja alkoholi on muidugi sealt tunduvalt parem osta.

5 comments:

 1. Teil on nii varsti sahvrit vaja! :)

  Huvitav miks nad ainult juristidel ja arstidel ja muudel edukatel lubavad liituda? Need just ju pigem sellised, kes Waitrose´s käivad, mitte hulgim odavamalt varumas :)

  ReplyDelete
 2. Praegu saame veel köögikappidega hakkama õnneks :)

  Ma tõesti ei tea, miks nt koristajad seal endale kontot teha ei saa... Eks see on umbes sama nagu ma ei saa aru, kuidas edukat näitlejad (isegi mõned üsna varakad blogijad, ma olen tähele pannud) saavad alati tasuta nänni erinevatelt firmadelt.

  ReplyDelete
 3. Costco on moeldud firmadele. Kui sul on koristusfirma siis saab firma juht Costco liikmeks registeerida ja neid kaarte ka oma koristajatele jagada kui vaja nii et tegemist ei ole mingi erilise edukate inimeste kokkuostu kohaga :)

  Kuulsatele inimestele jagatakse nanni reklaami nimel. Advertising, advertising, advertising...

  ReplyDelete
 4. Vabandust, tõesti panin natukene puusse. Samas näiteks mina oma töö kaudu kontot nendega ei saaks, ma sain vaid lisakonto tolle sõbra kontole.. Et valitud eriala inimestele siiski lubatakse seda. Mitte vaid edukate. Näiteks üks teine sõber on rongijuht ja temal on päris oma konto seal.

  ReplyDelete
 5. Nende kodulehel on application forms olemas. Sa saad ise sealt vaadata mida liitumiseks vaja laheb ja kes liituda saavad :)
  Aga noh kuna sul juba on kaart olemas siis loomulikult ei ole see nii tahtis.

  ReplyDelete

Kuidas ma oma lastele riideid ei osta

Kunangi ei sallinud ma teise ringi riideid üldse. Ehk seetõttu, kuna enamus mu enda riideid tulid kaltsukatest ning kuigi ma teadsin, et ne...