Saturday, 25 June 2011

Hakkab looma

Nädal on möödunud ülikiirelt ja ma ei olegi jõudnud siia kirjutama. 

Nädalavahetusel olime kodused ja otsustasime raha mitte kulutada. See tähendas, et laupäeva õhtul tellisime endale internetist neli voodipesu komplekti ja pühapäeval käisime toidupoes :P 

Pühapäeva õhtul tuli Nele meile Birminghamist külla, sest esmaspäeval oli tal tööintervjuu. Homme kolib ta mõneks ajaks meie diivanile, kuni kindla töökoha ja oma elukoha saab. Nii palju siis küll meie omaette elamisest, samas heade inimestega loodetavasti juhtuvad ka vaid head asjad. 

Gulinaarselt olen ma ka end ületamas. Pühapäeval tegin esimest korda algusest peale Chili Con Carnet, mis tuli NII hea. Olgu, ma kasutasin ka maitseaine segu, aga tegin natukene omi mugandusi ja kindlasti tuleb kordamisele. Esmaspäeva õhtul tegin esimest korda elus jacket potatot, mis on põhimõtteliselt suur koorega ahjus küpsetatud kartul. Tund aega ahjus ja oligi valmis ning kartul oli NII mõnusalt pehme ja mahlane. Sõime seda ülejäänud chili con carnega ja järgmisel päeval tööle võtmiseks tegin tuunikala-sibula-maisi-majoneesi katte kartulile ja juustu peale, mis oli ka ülimalt maitsev. Me muidu kartuleid ülimalt harva teeme söögiks, aga ilmselt hakkame seda rohkem tegema. Lisaks üks päev tegin sealihakastet ja keedukartulit, mida küll esmalt natukene viltu vaadati, aga hiljem kiideti. Oma köök on ikka super, kuigi Roger süüdistab nüüd, et ma üritan teda paksus sööta :D

Jaanipäeva ei pidanudki, sest lihtsalt küünalt süüdata on ju ka hale. Jõin pudeli õlut ja lootsin, et Eestis on vihmane. Meil on siin viimasel ajal väga imelik ilm olnud - hommikuti on alati ülimalt kena ja päikesepaisteline ja õhtul sajab. Aga homseks ja ülehomseks lubab 30 ligiduses soojakraade, mida ma nii ootan, sest väga kopp ees on jakiga ringi käimisest.

Täna on loodetavasti IKEAs käik, siis ostaks kohvilaua ja veel ühe riiuli ka ära ning lilli sooviks ka juurde. Meil on praegu vaid üks draakonipuu ja isegi Roger imekombel ütles, et meile on potililli juurde vaja. 

Muidu on kõik elektri, vee ja gaasi pakkujad meile juba kirjutanud. TV Licence ajab ka meid taga, sest me ei ole seda veel maksnud, sest nimelt tahame igakuise otseülekande 28ndal paika panna. TV Licence on minu meelest idiootsus ja kogu raha läheb BBCle, mida me ülimalt harva nagunii vaatame. Maksame juba SKYle kaabli eest.. Aga mida vaja maksta, seda vaja. 

Lõpetan nüüd oma hommikukohvi, teen teise ja asun raamatuid lõpuks riiulisse panema, sest diivanite juures olev riiul on ikka veel tühi :)

Toredat nädalavahetust kõigile!

No comments:

Post a Comment

Kohtusin eestlasega :)

Ajaloo huvides paneks kirja, et eile sain ma siin ühe eestlasega kokku. Inglismaal ei huvitanud mind sealne Eesti kogukond eriti, kuid nüü...