Sunday, 28 August 2016

Meie väike pere kasvab!


Cooper saab endale märtsikuus väikese venna või õe!

Tähtajaks viimase ultraheli järgi 7. märts, mis on kaks päeva varem, kui Cooperi tähtaeg oli, seega ehk nad sünnipäeva ei jaga. Täna olen täpselt 12 nädalat ja 5 päeva rase.

Tahtsime alati teist last veel ning mõtlesime, et kolmest aastat väga pikemat vanusevahet ei tahaks. Proovima hakkamisest täpselt kaks nädalat hiljem sain positiivse rasedustesti, mis tähendab, et me ilmselt esimesel nädalal saime oma eesmärgi saavutatud. Oleme väga õnnelikud, et jälle nii ruttu rasestusin. Cooperiga läks meil kuu ja ma kartsin, et teisega läheb raudselt pikemalt, kannatamatu nagu ma olen.

Rasedus päris nii ludinal ei ole läinud nagu esimest last oodates läks. Väsimus niidab jalust maha, eriti öösiti tööd tehes. Vabadel päevadel on tavaline magamaminekuaeg mul 9. Eks ühe energilise kahese järgi vaatamine väsitab ka rohkem ära. Uus kogemus on olnud ka iiveldus, mis mind mõned nädalad kimbutas. Päris öökima ei ajanud, aga päev otsa keeras kõht küll. Sellele vaatamata on isu ülimalt hea. Lisaks on mind pea 6-7. nädalat kerge pruunikas veritsus kimbutanud, mis alguses küll ehmatas ära. Olen nüüdseks käinud kahes ultrahelis ja sealt pole midagi seletuseks näha, seega lihtsalt üks neist seletamatutest asjadest. Viimane beebivaatlus oli kolmapäeval, kus tehti mõned uuringud kromosoomihäirete jaoks ning esialgu tundub, et kõik on hästi ja võin nüüd julgelt tervele maalimale kuulutada, et ma rase olen :)

10 comments:

 1. Palju palju õnne! Elan väga su tegemistele kaasa, kuna elan samamoodi uk-s ja minul aasta noorem poiss kui Cooper. Naudi seda aega nii palju kui energilise kahese kõrvalt võimalik. Ma kujutan ette et teist korda on see beebimajandus palju põnevam sest juba kogenud ja saad võrrelda ja juba tead mille pärast tasub muretseda ja rõhku panna ja mille pärast mitte nii väga! :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Suur aitäh :)
   Üllatab see, et ma olen teist korda last oodates palju muretsevam ja pole eriti kohale jõudnud, et veel üks beebi kõhus kasvamas. Aga küll kohale jõuab ja üritan võimalikult hästi siin seda kogemust jagada :)

   Delete
 2. Palju õnne! Tore uudis. ☺

  ReplyDelete
 3. Väga tore uudis, palju õnne!

  ReplyDelete
 4. This comment has been removed by the author.

  ReplyDelete
 5. Ilusat ootust! Väga tore uudis! :)

  ReplyDelete
 6. oh! palju ònne teile kòigile ja imeilusat ootust!

  ReplyDelete

Kuidas ma oma lastele riideid ei osta

Kunangi ei sallinud ma teise ringi riideid üldse. Ehk seetõttu, kuna enamus mu enda riideid tulid kaltsukatest ning kuigi ma teadsin, et ne...