Thursday, 11 July 2013

Elumärk

Olen elus ja terve, kuigi minu elu on totaalselt muutunud. Ei ole vahepeal kirjutanud, sest oli liialt muutuseid, millega pidin harjuma ja ei tahtnud neist väga sedasi ausalt ja avalikult rääkida ka. Seetõttu teen siinkohal kiir-ülevaate kõigest, mis juhtunud on nii lühidalt ja nii pikalt kui ma neist rääkida soovin siin (pigem lühidalt).

- Eesti reisi lõpus lõpetasin suhte oma abikaasaga, sest kahjuks ei näinud enam muud võimalust ja ei suutnud enam sedasi edasi elada. Üksikasjad jäta enda teada, sest need on isikllikud ja ma ei taha siin blogis liialt negatiivsetest asjadest kirjutada.
- Kuna New Yorki reis oli meil juba planeeritud, siis tuli see veel üle elada. Polnud kindel, kas lähen, aga ikka läksin, et temapoolset pere ilmselt viimast korda näha. See reis oli üks kõige ebamugavamaid reise mu elus ja ma ootasin pikisilmi selle lõppu.
- 28ndal aprilil kolisin ma välja korterist, kus ma kaks aastat elanud olin ja asusin taaskord elama jagatavas majas, seekord üksinda. Viimased päevad enne välja kolimist veetsin koos R'ga koos nuttes ja see oli kindlasti üliraske periood minu jaoks, kuigi see oli minu otsus.
- Olles paar korda väljas käinud P'ga, kellega ma koos töötan, muutusime me üsna pea lahutamatuteks ning seetõttu oli loogiline otsus üsna pea ka kokku kolida. Kuigi meie suhe ei ole olnud roosiline, on ta kindlasti kõige lähedasem minu ideaal-mehele ja ta on kindlasti üks heasüdamlikemaid ja toredamaid inimesi, keda ma iial kohanud olen.
- Elu koos P'ga on olnud väga seiklusterohke, on olnud palju palju väljas käimisi, kinos käimisi, vaatamisväärsustega tutvumist jne. On olnud hommikuid, kui me pärast pikka peoööd jutustame ja teeme pilti politseiga Big Beni ees ja on olnud hommikuid, kus me lihtsalt rahulikult kodus pannkooke sööme.
- Töökoht on mul sama, koolis käin ka veel.

Mis elu veel tuua võib, ma absoluutselt ei tea. Praegu kahjuks ei ole siiski kõik veel super hästi ja minna võib nii või naa. Kui läheb nii, siis on mul ees imeline tulevik. Kui läheb naa, siis ma võin 2013 aasta kindlasti oma elu kõige kohutavamaks aastaks pidada. Detailidesse laskuda ma ei taha, kuid päris vaikust oli siin juba ka piisavalt.

Üritan siiski jääda positiivseks, et ühel heal päeval on kõik hästi ja et ma olen jälle õnnelik kunangi.

10 comments:

 1. Hei Mari,

  Väga ootamatud uudised! Ilmselt poleks ükski blogilugeja midagi sellist oodanud.. ma nägin, et siin tehtud mõned pakkumised olid hoopis teist laadi :) Kui su südames on tehtud otsuste üle rahulolu, siis pole muud midagi kui pea püsti ja ole tugev! Hoian pöialt, et sul ikka kõik nii läheks nagu sa loodad!

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ilmselt ootamatud uudised, sest ma olengi alati kõik asjad üritanud väga positiivsed hoida. Aga suur aitäh heade soovide eest.

   Delete
  2. Pea püsti, Mari! :) Ma usun küll, et asjad hakkavad tasapisi paremuse poole minema, anna vaid aega.

   Delete
 2. Ma arvasin, et nii on lood :) Tead, kõik mis juhtub peabki juhtuma. Kõik läheb lõppkokkuvõttes hästi! :)

  ReplyDelete
 3. Ka mina arvasin, et R-ga olete lahku minemas ja tead, mul on isegi selle üle hea meel. Ole tugev ja pea püsti! Kõik muudatused on alguses väga rasked aga kui oled oma südames juba otsuse teinud, siis nii pidigi minema. Pai sulle ja ära kirjutamist unusta!

  ReplyDelete
 4. Me oleme kõik sinu poolt!!

  ReplyDelete
 5. Hästi palju jõudu ja jaksu sulle, elu on ilus! :)

  ReplyDelete
 6. Mina olen ka Sinu poolt :)

  ReplyDelete
 7. Tublisti tehtud, mida ikka venitada ...
  Edu öpingutes!

  ReplyDelete
 8. Edu, edu, aga kirjuta ikka endast ka siia vahel :) Suuuuure huviga koguaeg ootan..

  ReplyDelete

Kohtusin eestlasega :)

Ajaloo huvides paneks kirja, et eile sain ma siin ühe eestlasega kokku. Inglismaal ei huvitanud mind sealne Eesti kogukond eriti, kuid nüü...