Raamatud 12-16 / 25


Jätkukuks postitustele "Raamatud 1-5/25" ja "Raamatud 6-11/25".

Julie Ortolon "Almost Perfect" oli väga etteaimatav ja mitte just kõige parem naistekas. Kolm naisterahvast avastavad ühel heal päeval, kuidas nad kõik on oma elu valesti elanud ning raamat põhineb enamasti ühe kogemusel, kui ta täidab oma unistuse kunstnikuks saada ja armub jne. Mõned kohad olid natukene liiga pornod minu meelest.
Oscar Wilde "The Picture of Dorian Gray" oli mu esimene Oscar Wilde teos. Kartsin küll natukene, et ehk on raske lugeda, aga hoopis vastupidi. Sain kõigest väga selgesti aru ja raamat oli ülimalt huvitavalt kirjutatud. Kindlasti loen Wilde raamatuid veel ja veel.
Mary Perry "Hide in Plain Sight" oli üsna ebatavaline raamat minu jaoks. Natukene krimkat, natukene armastust ja ma ei oskagi seda kindlasse kategooriasse panna. Üsna meeldiv lugemine siiski ajaveetmiseks.
 Emmett James "Admit One: My Life in Movies" on üks parimaid raamatuid, mida ma üle pika aja lugenud olen, mida oli tõsiselt raske käest panna. Kui elult midagi tahta, siis selle ka saavutab, kuigi võimalikult läbi raskuste.


Lewis Carrol "Alice in Wonderland". Jah, ma tõsiselt lugesin seda esmakordselt! Muidugi, kuna tegemist on lasteraamatuga, läks lugemine väga kiirelt, aga samas väga põnev oli ja kindlasti hea lugemine ka täiskasvanutele.

Comments

Popular posts from this blog

Keha kümme päeva pärast sünnitust

Road trip! 3000km Inglismaalt Eestisse

Meie uus kodu!