Üleskutse naistele

Kallid Naised,

Palun võtke hetk oma kiires päevas ja seletage oma poiss-sõbrale / abikaasale / elukaaslasele, mille jaoks üks või teine toode teie vannitoa kapis on.

Seletustöö tegemata jätmise korral võite ühel päeval avastada, et teie meespool on teie silmameigi eemaldamise kreemi kätekreemina kasutanud juba mõnda aega. Tehke ka kindlaks, et ta saab aru, mis vahe on sama firma erinevatel toodetel, mis üsna sarnastes pudelites on, muidu võib teie kallis mees teie näopuhastuspiima näokreemina kasutada.

Õppige minu vigadest.

Aitäh lugemast,

Mari

Comments

 1. :D
  sama kehtib ka laste puhul. Et kui sa ühel hetkel otsustad pumbaga seebi vahetada tükiseebi vastu ning samal ajal ka panna pumbaga kätekreemi, tavalise kätekreemi asemele. Siis näita ette ja seleta.

  ReplyDelete
 2. Te olete mingi salanõu käigus asjad originaalpudelitest valgetesse kirjadeta pudelitesse ümber valanud? Vastasel korral peaks meestel ju võimalus pudelilt lugeda olema, mida peale määrivad.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ei ole, ta ise tunnistas, et ei suvatsenud pärast firma nimetuse edasi lugeda :)

   Delete
 3. Sellega seoses on endalgi naljakas lugu :D Vanasti, kui veel vanematekodus elasin, käisid venna sõbrad tihti meil külas, sh saunapäevadel. Tihti avastasin hommikuti, et minu intiimpesugeel on üleöö tühjaks saanud :D

  Nende jaoks ei olnud väga vahet, millega ennast pesta. Arvasid, et tegu on tavalise dušigeeliga, millega siis oma pead ja keha pesti :D

  ReplyDelete
 4. aga kui toimib, siis on ju ok:))))

  ReplyDelete

Post a Comment

Popular posts from this blog

Keha kümme päeva pärast sünnitust

Road trip! 3000km Inglismaalt Eestisse

Meie uus kodu!