Ilmast

Briti ilm on ikka väga mitmekülgne. Nädal tagasi oli meil kuumarekordid, täna otsisin ma talvejope välja. Vähemalt ümbritsevatel naabritel on küte põhjas, mis ka meie korterit siin keskel soojas hoiab ja loodetavasti sedasi ei pea me enne jõule oma kütet sisse panema.

Roger tihti ütleb, et ma olen külmal maal sündinud, peaks sellega harjunud olema, aga vot ei ole - ma kohe ei salli külma.

Comments

 1. Me külma maa inimesed just ei ole harjunud külmetama. Me ehitame oma kodud soojapidavaks ja paneme ennast õues riidesse nii, et ei külmetaks. St me oskame külma ilmaga normaalsed olla :) Inglismaa majad on nagu papist tehtud, sooja ei pea ja kaua selle kalli gaasiga ikka välisõhku kütad. Inimesed on seega põlvkondade viisi harjunud külmetama. Kui toas on külm, mis vahet siis enam on, kui õues on ka külm...

  ReplyDelete
 2. Väga õige. Tänane tuul on ikka eriti jäine, saapad jalas ja paks jope seljas ja mul on hea ja soe olla. Palav on, saan alati jope eest lahti teha, peaasi, et külm poleks :)

  ReplyDelete
 3. Lisaks. Ma ei saa brittidest üldse aru vahepeal - minu jaoks sooja ilmaga kannavad nad jopesid ja kui jahedaks läheb, siis käiakse lühikeste varrukatega ringi.

  ReplyDelete
 4. Jaaaa.. need inglise majad.. eile seisin vannitoas ja tundsin kuidas tuul vanni alt sisse puhub.

  ReplyDelete
 5. Brr. Õnneks meie uusehtis on moodsam, ruumikam ja tuulekindlam.

  ReplyDelete

Post a Comment

Popular posts from this blog

Keha kümme päeva pärast sünnitust

Road trip! 3000km Inglismaalt Eestisse

Meie uus kodu!